שאלות ותשובות

לאור תקופת הקורונה החלטנו שקיים צורך להעניק למורים שלנו הדרכה על פלטפורמת זום והתחלנו להעביר הדרכות למורים רבים על מנת שלכם התלמידים תהיה האפשרות ללמוד גם מרחוק.


למידה אונליין אומנם מרגישה לנו פחות בטוחה מכיוון שאין לנו קשר ישיר עם המורה אבל משיחות רבות עם מורים ותלמידים נוכחנו לדעת שהשיטה הזאת פשוט עובדת טוב יותר. הסיבות לכך הם שהתלמיד וגם המורה מרגישים יותר בנוח כל אחד נמצא במקום הבטוח עבורו. האפשרות לשתף מסך לסירוגין מאפשרת למורה גם להעביר את הנושא בצורה נכונה וגם לתרגל עם התלמיד תוך צפיה. 
 


קיימת אמירה – מורה פרטי טוב, מורה לחיים. מאוד קשה למצוא מורים פרטיים שיש להם את הניסיון הנדרש על מנת להעביר את חומר הלימוד בצורה שתהיה מובנת ונהירה לתלמיד. מאמר זה נועד לעזור לכם לבחור מורה טוב. מורים פרטיים יכולים לעזור לתלמיד ולסטודנט במגוון מקרים:


אם אתם מורים פרטיים המעוניינים להגדיל את כמות התלמידים שלכם ולהגדיל את ההכנסה שלכם, אתם מוזמנים להצטרף לאתר למדן - פורטל הלימודים הגדול של ישראל. עליכם למלא מספר פרטים עליכם, על המקצועות שאתם מלמדים, באילו ימים ושעות אתם פנויים ללמד ועל האזור שבו אתם מלמדים. בנוסף, יש לצרף תמונה ומספר טלפון. לאחר מכן אנו נכניס אתכם למאגר המורים שלנו. תלמידים ברחבי הארץ יוכלו למצוא אתכם ולפנות אליכם לצורך הזמנת שיעור פרטי.


אם אתם מחפשים מורה פרטי באזור המגורים שלכם, תוכלו למצוא בקלות רבה מורה פרטי באתר למדן. כל שעליכם לעשות הוא לבחור במקצוע שבו אתם זקוקים לשיעור פרטי, לסמן את מקום המגורים שלכם ואז תפתח בפניכם רשימה של מורים המתמחים במקצוע המבוקש ושמלמדים באזור. לחיצה על המורה המבוקש תציג את כל הפרטים עליו - הניסיון שלו, ההשכלה, המחיר שהוא גובה עבור כל שיעור, המלצות, מקצועות נוספים שהוא מלמד וכמובן טלפון ליצירת קשר. 


כמורים פרטיים, אתם בוודאי נתקלים בקושי לשווק את עצמכם. ישנה תחרותיות גדולה בין המורים וקשה לאתר תלמידים חדשים. האתר למדן מפרסם את השירותים שלכם בצורה נוחה ונגישה, וחושף את השירותים שלכם בפני אלפי תלמידים בכל רחבי הארץ. כך, אינכם צריכים להתעסק במציאת התלמיד החדש. הוא כבר יפנה אליכם. זו ההזדמנות שלכם להגדיל את מספר התלמידים שלכם.


מאגר המורים של למדן כולל את כל הפרטים שאתם זקוקים להם במציאת מורה פרטי, תוך כדי התאמה אישית עבור הצרכים שלכם - מהמקצוע המבוקש ועד אזור המגורים שלכם. המאגר כולל מידע על הניסיון והמקצועיות של המורה, וכן חוות דעת והמלצות, כך שתוכלו לבחור בקפידה את המורה שלכם. מעבר לכך, מורים שלא עומדים בתנאי האתר מוסרים מהאתר לצמיתות.  


בהחלט. חוות הדעת על כל מורה ומורה מאומתות ונבדקות על ידי צוות אתר למדן, כך שאתם התלמידים תוכלו להיות בראש שקט בעת בחירת המורה המבוקש.  


באתר למדן ישנו מגוון רחב של מקצועות ותחומים בהם תוכלו למצוא מורים פרטיים בהם יהדות, מתמטיקה, אנגלית, לשון, מחשבים, נהיגה, גיאוגרפיה, הבעה, ריפוי בעיסוק, ריקודים, קלינאות תקשורת, מוסיקה, ספורט, שפות, לימודים לעולים חדשים ועוד.


לפעמים עשויים להיווצר אי הבנות או ויכוחים בין התלמידים למורים. בין אם מדובר בויכוח על התמחור, חוסר שביעות רצון של התלמיד מהשיעור הפרטי ועוד. על מנת לאפשר לכם, המורים והתלמידים, ליהנות משיתוף פעולה, אנו נפעל במקרה של מחלוקת עד שנגיע לפתרון הרצוי על כל הצדדים.


על מנת להבליט את עצמכם מעל שאר המורים המתחרים במקצוע ובאזור המגורים שבו אתם מלמדים, חשוב שיהיה לכם פרופיל מוצלח באתר למדן. עליכם לספק אינפורמציה מבלי להכביר במילים - קצר ולעניין. ספרו על הניסיון וההשכלה שלכם, והציגו את היתרונות שלכם - בין אם מדובר בהתמחות שעשיתם כמו לימוד אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, אם כתבתם ספר או לומדה ואם יש לכם שיטת לימוד ייחודית.


תלמידים הגולשים באתר לרוב אינם מכירים אתכם ולא פגשו אתכם. כאשר אין תמונה בפרופיל הדבר עלול לעורר חשד מי הוא האדם שמאחורי המקלדת ולהרחיק תלמידים פוטנציאליים. לכן, יש להוסיף תמונה עדכנית שלכם וכך להגדיל את הסיכוי לפניות מצד תלמידים.


אתר למדן מאפשר לכם לבחור באילו מקומות ברצונכם להציע שירותים - האם בתל אביב למשל, או בכלל באזור המרכז. ככל שתגדילו את הטוח הגיאוגרפי שבו אתם מעוניינים ללמד, תקבלו יותר פניות ותוכלו להגדיל את מעגל התלמידים שלכם.